Siatka ochronna 10-25mm czarna 250m zabezpieczająca rękaw siatkowy Avon AVN9564130K AVN-956-4130K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siatka ochronna 10-25mm czarna 250m zabezpieczająca rękaw siatkowy Avon AVN9564130K AVN-956-4130K
Rękaw siatkowy o średnicy roboczej 10-25mm.
Wyjątkowe, efektywna i wydajna ochrona dla wszystkich rodzajów produktów dzięki wysokiej jakości rękawowi siatkowemu ochronnemu,
- idealna ochrona podczas produkcji i przechowywania części,
- do ochrony ceramiki, szkła i innych delikatnych komponentów,
- zabezpieczenie powierzchni przed uderzeniami i uszkodzeniami,
- ochrona części podczas transportu,
- 6 kolorów odzwierciedlających zakres wymiarowy,
- wysoka rozciągliwość nawet do 400 mm średnicy dla modeli o większej średnicy,
- wyjątkowa elastyczność i formowanie nieregularnych kształtów,
- rękawy ochronne dostarczane dostarczane w kartonach.
Siatki dostępne w różnych kolorach i średnicach.
Orange = Pomarańczowy
Black = Czarny
Violet = Fioletowy
Red = Czerwony
Yellow = Żółty
Blue = Niebieski
Długość całkowita
Reel = szpula
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Avon |
| Kolor | Czarny |
| Zakres średnic | 10-25mm |
| EAN13 Barcode | 5036140077102 |
| eCl@ss Code | 20420200 |
| Długość całkowita | 250m |
| Supplier Part No. | 9564130K |
| UNSPSC Code | 24141515 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model, kod produktu | 8201246-90-4 |
SM.CK016,426,8ZLNE
Narzędzia Cromwell