Siatka ochronna 80-100mm żółta 25m zabezpieczająca Avon AVN9560800K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siatka ochronna 80-100mm żółta 25m zabezpieczająca Avon AVN9560800K AVN-956-0800K
Parametry:
- Rozmiar 80-100mm
- Długość: 25mm
- Kolor: żółty
- Rodzaj: szpula
Dodatkowe informacje:
- Wykonane z polimerów odpornych na substancje chemiczne
- Łatwe w użyciu przy produkcji i dystrybucji towarów
- Małe szpary
- Wysoki poziom ochrony
- 11 kolorów zakresu wymiaru
- Testowane przez wiele lat
Specyfikacja:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Avon |
| Kolor | Żółty |
| Zakres średnic | 80 - 100 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140018204 |
| eCl@ss Code | 20420200 |
| Długość całkowita | 25m |
| Supplier Part No. | 9560800K |
| UNSPSC Code | 24141515 |