Siatka ochronna 100-125mm niebieska 25m zabezpieczająca Avon AVN9561000K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siatka ochronna 100-125mm niebieska 25m zabezpieczająca Avon AVN9561000K AVN-956-1000K
Opis
- Łatwe w użyciu przy produkcji i dystrybucji towarów
- Małe szpary.
- Wysoki poziom ochrony.
- 11 kolorów zakresu wymiaru.
- Testowane przez wiele lat.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | Niebieski |
| Zakres średnic | 100 - 125 mm |
| EAN13 | 5036140018211 |
| ecl@ss | 20420200 |
| Długość całkowita | 25 m |
| Oznaczenie | AVN-956-1000K |
| UNSPSC | 24141515 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Zakres średnic | 100 - 125mm |
| Długość | 25/Reel m; mm |
| Product Number | |
| Type | Reel |