Siatka ochronna 200-400mm granatowa 50m zabezpieczająca Avon AVN9565000K AVN-956-5000K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siatka ochronna 200-400mm granatowa 50m zabezpieczająca Avon AVN9565000K AVN-956-5000K
Wyjątkowe, efektywna i wydajna ochrona dla wszystkich rodzajów produktów.
- Do ochrony ceramiki, szkła i innych delikatnych komponentów.
- Zabezpieczenie powierzchni przed uderzeniami i uszkodzeniami.
- Ochrona podczas transportu.
- 6 kolorów odzwierciedlających zakres wymiarowy.
- Wysoka rozciągliwość/ do 400 mm średnicy.
- Wyjątkowa elastyczność i formowanie nieregularnych kształtów.
- Dostarczane w kartonach
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | Royal Blue |
| Zakres średnic | 200 - 400 mm |
| EAN13 | 5036140077133 |
| ecl@ss | 20420200 |
| Długość całkowita | 50 m |
| Oznaczenie | AVN-956-5000K |
| UNSPSC | 24141515 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Royal Blue |
| Zakres średnic | 200 - 400mm |
| Długość | 50 m metremm |
| Numer produktu | |
| Type | Reel |