Siatka ochronna 75-125mm 25m wysokoelastyczna zielona zabezpieczająca Avon AVN9562750K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siatka ochronna 75-125mm 25m wysokoelastyczna zielona zabezpieczająca Avon AVN9562750K AVN-956-2750K
- Łatwe w użyciu przy produkcji i dystrybucji towarów
- Małe szpary.
- Wysoki poziom ochrony.
- 11 kolorów zakresu wymiaru.
- Testowane przez wiele lat.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Avon |
| Kolor | Green |
| Zakres średnic | 75 - 125 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140077089 |
| eCl@ss Code | 20420200 |
| Długość całk. | 25 m |
| Sup. Part No. | 024420C-60 |
| UNSPSC Code | 24141515 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Zakres średnic | 75 - 125mm |
| Długość | 25m/Reel m; mm |
| Product Number | |
| Type | Hank |