Siatka ochronna 6-17mm pomarańczowa 250m zabezpieczająca Avon AVN9564260K AVN-956-4260K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siatka ochronna 6-17mm pomarańczowa 250m zabezpieczająca Avon AVN9564260K AVN-956-4260K
Wyjątkowe, efektywna i wydajna ochrona dla wszystkich rodzajów produktów.
- Idealna ochrona podczas produkcji i przechowywania.
- Do ochrony ceramiki, szkła i innych delikatnych komponentów.
- Zabezpieczenie powierzchni przed uderzeniami i uszkodzeniami.
- Ochrona podczas transportu.
- 6 kolorów odzwierciedlających zakres wymiarowy.
- Wysoka rozciągliwość/ do 400 mm średnicy.
- Wyjątkowa elastyczność i formowanie nieregularnych kształtów.
- Dostarczane w kartonach
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Avon |
| Kolor | Orange |
| Zakres średnic | 6 - 17 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140077119 |
| eCl@ss Code | 20420200 |
| Długość całkowita | 250 m |
| Waga całkowita | 2.5 |
| Supplier Part No. | 9564260K |
| UNSPSC Code | 24141515 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Orange |
| Zakres średnic | 6 - 17 mm |
| Długość | 250 m metre mm |
| Model, kod produktu | 8100916-20-4 |
| Type | Reel |