Wkładki szczękowe 125mm nakładki do imadła magnetyczne aluminiowe Kennedy KEN5891500K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładki szczękowe 125mm magnetyczne do imadeł Kennedy KEN5891500K KEN-589-1500K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140060630 |
| Kod eCl@ss | 21029190 |
| Głębokosć całk./opak. | 270 |
| Długość całk./opak. | 240 |
| Waga całkowita | 0.22 |
| Szerokość całk./opak. | 770 |
| Kod UNSPSC | 27112818 |
| Waga elementu | 210g |
| Szerokość | 125mm |
| Szerokość | 5" |
KEN5891500K
WKLADKI SZCZEKOWE MAGNETYCZNE DO IMADEL 125mm Kennedy
KEN-589-1500K
SM.CK016,47ZLNE
Narzędzia Cromwell