Wkładki szczękowe 150mm nakładki na szczęki aluminiowe gumowe do imadła 6" Kennedy KEN5893600K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładki szczękowe 150mm aluminiowe gumowe do imadeł 6" Kennedy KEN5893600K
Kennedy KEN-589-3600K
Wkładki szczękowe aluminiowe z FIBRA do imadeł 150mm (6")
KEN-589-3600K
Opis produktu
Wkładki szczękowe aluminiowe z gumąSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140060722 |
| Kod eCl@ss | 21029190 |
| Głębokosć całk./opak. | 270 |
| Długość całk./opak. | 240 |
| Waga całkowita | 0.26 |
| Szerokość całk./opak. | 770 |
| Kod UNSPSC | 27112818 |
| Waga elementu | 250g |
| Szerokość | 150mm |
| Szerokość | 6" calowe |
KEN5893600K
WKLADKI SZCZEKOWE ALUMINIOWE Z FIBRA DO IMADEL 150mm (6") Kennedy
KEN-589-3600K
SM.CK016,57,4ZLNE
Narzędzia Cromwell