Wkładki szczękowe 75mm nakładki na szczęki aluminiowe magnetyczne do imadła Kennedy KEN5891300K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładki szczękowe 75mm magnetyczne do imadeł Kennedy KEN5891300K
Kennedy KEN-589-1300K
Wkładki szczękowe MAGNETYCZNE do imadeł 75mm
KEN-589-1300K
Opis produktu
Do wszystkich typów imadeł stalowych i żeliwnych, warsztatowych i maszynowych. Łatwo zakładane i zdejmowalne.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140060616 |
| Kod eCl@ss | 21029190 |
| Głębokosć całk./opak. | 270 |
| Długość całk./opak. | 240 |
| Waga całkowita | 0.1 |
| Szerokość całk./opak. | 770 |
| Kod UNSPSC | 27112818 |
| Waga elementu | 125g |
| Szerokość | 3" calowe |
| Szerokość | 75mm |
KEN5891300K
WKLADKI SZCZEKOWE MAGNETYCZNE DO IMADEL 75mm Kennedy
KEN-589-1300K
SM.CK016,41,7ZLNE
Narzędzia Cromwell