Mikro pilnikarka typu pisak 6 bar 56 tys. obrotów GM5603 Kobe KBE2702543K KBE-270-2543K SPC20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mikro pilnikarka 200 l/min 56000 obrotów pisakowa GM5603 Kobe KBE2702543K KBE-270-2543K
Mikro pilnikarka do precyzyjnego szlifowania i gradowania oraz innych obróbek. Wykonanie z aluminium zapewnia lekkość i trwałość. Wyposażona w wąż oraz tłumik. Gwint wlotu powietrza 1/4" NPT do węży ciśnieniowych 5mm.
Rozmiar tulejki narzędziowej: 3mm.
Swobodna prędkość: 56000 RPM (obr/min), 56 tys. obrotów
Poziom hałasu: 76dBA.
Poziom wibracji: <4.8m/s2.
Długość całkowita: 156mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent - linia | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140089228 |
| eCl@ss Code | 21060900 |
| Prędkość bez obciążenia | 56000 rpm |
| Gabaryty opakowania | 50x185x140mm |
| Waga opakowania | 0,395kg |
| Supplier Part No. | 2702543K |
| UNSPSC Code | 27131511 |
| Waga elementu | 210 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | 3mm |
| Materiał konstrukcyjny | Aluminium |
| Model, kod produktu | MG-056-3 |
| Typ | Pilnikarka typu pisak |
| Waga | 21 g gram 0.21kg |
| Moc | 0.05 hp horsepower; 37W |
| Maksymalna prędkość bez obciążenia | 56000 obr/min; rpm revolutions per minute |
| ciśnienie powietrza | 90 PSI pounds per square inch, ciśnienie 6,2 Bar |
| Zużycie powietrza | 7 CFM cubic feet per minute L/min litres per minute |
| Throttle Features | Ring-style Throttle |
| Compatible Hose Inner Diameter | 5 mm |
| Prędkość | Variable Speed - zmienna prędkość |
| Exhaust Location | Rear |
Kobe KBE-270-2543K
SM.CK016,567ZLNE