Pilnikarka prosta wydłużona GES2506L 6mm Kobe KBE2702040N KBE-270-2040N
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnikarka prosta wydłużona GES2506L 6mm Kobe KBE2702040N KBE-270-2040N
Kobe KBE-270-2040N
KBE2702040N
Pilnikarka prosta wydłużona GES2506L 6mm Kobe KBE2702040N
KBE-270-2040N
Opis produktu
GES2506LDoskonała przy pracach w miejscach ciężko dostępnych, przedłużona oś pozwala na pracę przy użyciu dwóch rąk, dysza z tyłu, bezpieczne uwalnianie przepustnicy, gwint wlotu powietrza: 1/4" NPT do węży: 10mm, ciśnienie powietrza: 90psi zużycie powietrza: 4cfm*.
Rozmiar tulejki: 6mm.
Długość całkowita: 248mm.
Poziom hałasu: 93dBA.
Siła dźwięku: 103dBA.
Wibracje: 5.4m/s2.
Długość całkowita 248mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/min jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140089136 |
| eCl@ss Code | 21060900 |
| Prędkość bez obciążenia | 25000 rpm |
| Głębokość całk. | 50 |
| Długość całkowita | 280 |
| Waga całkowita | 0.875 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Supplier Part No. | 2702040N |
| UNSPSC Code | 27131511 |
| Waga elementu | 850 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | 6.35 mm 1/4" cal |
| Materiał | Aluminium |
| Wysokość całkowita | 57mm |
| Długość całkowita | 246mm |
| Szerokość całk. | 34mm |
| Model, kod produktu | GES2506L |
| Type | Air Extended Die Grinder |
| Waga | 850 g gram 0.85kg |
| Includes | Collet Spanners |
| Horsepower | 0.5 hp horsepower |
| Maximum No Load Speed | 25,000 rpm revolutions per minute |
| Air Pressure | 90 PSI pounds per square inch |
| Air Consumption | 4 CFM cubic feet per minute L/min litres per minute |
| Throttle Features | Safety Release Throttle |
| Air Inlet Size | 1/4NPT |
| Compatible Hose Inner Diameter | 10 mm |
| Grinder Orientation | Straight |
| Grinder Angle | ° degree |
| Speed Features | Single Speed |
| Exhaust Location | Front |
| Compatible Wheel Diameter | |
| Manufacturer Guarantee | |
| Noise/ Vibration Information |
SM.CK016,349ZLNE