Pilnikarka kątowa 1/4" 6mm 90 stopni Kobe KBE2704080K KBE-270-4080K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnikarka kątowa 1/4" 6mm 90 stopni Kobe KBE2704080K KBE-270-4080K
Kobe KBE-270-4080K
KBE2704080K
B3144 1/4" (6mm) 90DEG ANGLE DIE GRINDER Kobe KBE2704080K
KBE-270-4080K
Opis produktu
B3144Krótka budowa pozwala na dostęp do trudno dostępnych miejsc. Pełzające trybiki dla dłuższej żywotności i swobodnej pracy. Nieuciążliwa przepustnica do precyzyjnej kontroli szybkości. Ruchomy wlot powietrza zapobiega zaplataniu węża.
Rozmiar tulejki: 1/4" (6mm), 1/8" (3mm).
Swobodna prędkość: 20,000rpm.
Ciśnienie powietrza: 6.2bar (90psi).
Zużycie powietrza: 4cfm* (113ltr/min).
Gwint wlotu pow.: 1/4" NPT.
Min. średnica węża: 10mm (3/8").
Długość całkowita: 165mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/min jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Blue Line |
| EAN13 Barcode | 5036140221222 |
| eCl@ss Code | 21060900 |
| Prędkość bez obciążenia | 20000 rpm |
| Supplier Part No. | 2704080K |
| UNSPSC Code | 27131511 |
| Waga elementu | 0.50 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość całkowita | 77mm |
| Długość całkowita | 162mm |
| Power | W watt |
| Model, kod produktu | B3144 |
| Waga | kg kilogram 0.50 |
| Includes | (2)Collet Spanners |
| Horsepower | 0.30 hp horsepower |
| Maximum No Load Speed | 20,000 rpm revolutions per minute |
| Air Consumption | 4.0 CFM cubic feet per minute L/min litres per minute |
| Throttle Features | Teasing Throttle |
| Air Inlet Size | 1/4NPT |
| Spindle Thread Size | |
| Speed Features | Variable Speed |
| Exhaust Location | Rear |
| Compatible Wheel Diameter | |
| Manufacturer Guarantee | |
| Noise/ Vibration Information | Sound Power Level: 97dBA Sound Pressure Level: 90dBA Vibration level: 1.24m/s² |
SM.CK016,489ZLNE