Pilnikarka kątowa GDA2206L Kobe KBE2702020H KBE-270-2020H SPC20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnikarka kątowa GDA2206L Kobe KBE2702020H KBE-270-2020H
GDA2206L
Bezpieczne uwalnianie przepustnicy, ruchoma dysza. Narzędzie idealne do polerowania, wygładzania i szlifowania, przystosowane do pracy w miejscach o ograniczonym dostępie.
- Swobodna prędkość: 22000 obr/min (rpm)
- Gwint wlotu pow.: 1/4" NPT
- Min. średnica węża: 3/8" (10mm)
- Ciśnienie powietrza: 90psi/6.2 Bar
- Zużycie powietrza: 4CFM
- Rozmiar tulejki: 6mm
- Długość całkowita: 160mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140089099 |
| eCl@ss Code | 21060900 |
| Prędkość bez obciążenia | 20000 rpm |
| Głębokość całk. | 50 |
| Długość całkowita | 185 |
| Waga całkowita | 0.705 |
| Szerokość całk. | 95 |
| Supplier Part No. | 2702020H |
| UNSPSC Code | 27131511 |
| Waga elementu | 500g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | 6.35 mm 1/4" cal |
| Materiał | Aluminium |
| Wysokość całkowita | 76mm |
| Długość całkowita | 155mm |
| Szerokość całk. | 34.5mm |
| Model, kod produktu | GDA2206L |
| Typ | Air Angle Die Grinder |
| Waga | 500g 0.5kg |
| Moc | 225 Wat; 0.30 hp |
| Ciśnienie powietrza | 6.2 bar; 90 PSI |
| Zużycie powietrza | 113 l/min; 4 CFM |
| Wejście powietrza | 1/4NPT |
| Kompatybilna dysza | 10mm |
| Orientacja | Kątowa |
| Grinder Angle | 90° |
| Prędkości | Zmienna prędkość |
| Exhaust Location | Rear |
SM.CK016,349ZLNE