Pilnikarka kątowa FDG090 90 Kobe KBE2702222K KBE-270-2222K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnikarka kątowa FDG090 90 Kobe KBE2702222K KBE-270-2222K
Kobe KBE-270-2222K
KBE2702222K
Pilnikarka kątowa FDG090 90 Kobe KBE2702222K
KBE-270-2222K
Opis produktu
FDG090Idealna do szlifowania, gradowania, polerowania itp. Gumowa rękojeść zwiększająca komfort pracy.. Regulator prędkości. Bezpieczne uwalnianie przepustnicy. Tylna dysza. Łożyska kulkowe zaprojektowane, by przedłużyć żywotność urządzenia.
Swobodna prędkość: 22,000rpm.
Rozmiar tulejki: 6mm.
Gwint wlotu pow.: 1/4" NPT.
Min. średnica węża: 3/8" (10mm).
Ciśnienie powietrza: 90psi/6.2bar.
Zużycie powietrza: 4cfm*.
Poziom hałasu: 90dBA.
Siła dźwięku: 97dBA.
Wibracje: 1.24m/s2.
Długość całkowita: 160mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/min jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Green Line |
| EAN13 Barcode | 5036140015241 |
| eCl@ss Code | 21060900 |
| Prędkość bez obciążenia | 22000 rpm |
| Głębokość całk. | 50 |
| Długość całkowita | 200 |
| Waga całkowita | 0.7 |
| Szerokość całk. | 95 |
| Supplier Part No. | 2702222K |
| UNSPSC Code | 27131511 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | 6.35 mm 1/4" cal |
| Materiał | Aluminium with Grip |
| Wysokość całkowita | 78mm |
| Długość całkowita | 160mm |
| Szerokość całk. | 39mm |
| Model, kod produktu | FDG090 |
| Type | Air Angle Die Grinder |
| Waga | 500 g gram 0.5kg |
| Includes | (2)Collet Spanners |
| Horsepower | 0.30 hp horsepower |
| Maximum No Load Speed | 22,000 rpm revolutions per minute |
| Air Pressure | 90 PSI pounds per square inch |
| Air Consumption | 4 CFM cubic feet per minute L/min litres per minute |
| Throttle Features | Safety Release Throttle |
| Air Inlet Size | 1/4NPT |
| Compatible Hose Inner Diameter | 10 mm |
| Grinder Orientation | Angled |
| Grinder Angle | 90° degree |
| Speed Features | Single Speed |
| Exhaust Location | Rear |
| Compatible Wheel Diameter | |
| Manufacturer Guarantee | |
| Noise/ Vibration Information |
SM.CK016,445ZLNE