Pilnikarka prosta wydłużona FDG180e Kobe KBE2702272K KBE-270-2272K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnikarka prosta wydłużona FDG180e Kobe KBE2702272K KBE-270-2272K
Kobe KBE-270-2272K
KBE2702272K
Pilnikarka prosta wydłużona FDG180e Kobe KBE2702272K
KBE-270-2272K
Opis produktu
FDG180eDo polerowania, wygładzania i szlifowania. Gumowa rączka poprawia uchwyt i komfort pracy operatora. Regulacja prędkości. Bezpieczne uwalnianie przepustnicy. Tylna dysza. Wysokowydajne łożyska.
Rozmiar tulejki: 6mm.
Gwint wlotu powietrza: 1/4" NPT.
Min. średnica węża: 3/8" (10mm).
Ciśnienie powietrza: 90psi/6.2bar.
Zużycie powietrza: 4cfm*.
Swobodna prędkość: 25,000rpm.
Długość całkowita: 253mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/min jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Green Line |
| EAN13 Barcode | 5036140015272 |
| eCl@ss Code | 21060900 |
| Prędkość bez obciążenia | 25000 rpm |
| Głębokość całk. | 45 |
| Długość całkowita | 280 |
| Waga całkowita | 0.87 |
| Szerokość całk. | 75 |
| Supplier Part No. | 2702272K |
| UNSPSC Code | 27131511 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | 6.35 mm 1/4" cal |
| Materiał | Aluminium with Grip |
| Wysokość całkowita | 60mm |
| Długość całkowita | 253mm |
| Szerokość całk. | 39mm |
| Model, kod produktu | FDG180e |
| Type | Air Extended Die Grinder |
| Waga | 657 g gram 0.65kg |
| Includes | Collet Spanners |
| Horsepower | 0.30 hp horsepower |
| Maximum No Load Speed | 25,000 rpm revolutions per minute |
| Air Pressure | 90 PSI pounds per square inch |
| Air Consumption | 4 CFM cubic feet per minute L/min litres per minute |
| Throttle Features | Safety Release Throttle |
| Air Inlet Size | 1/4NPT |
| Compatible Hose Inner Diameter | 10 mm |
| Grinder Orientation | Straight |
| Grinder Angle | ° degree |
| Speed Features | Variable Speed |
| Exhaust Location | Rear |
| Compatible Wheel Diameter | |
| Manufacturer Guarantee | |
| Noise/ Vibration Information |
SM.CK016,445ZLNE