Siatka ochronna 125-160mm zielona 25m zabezpieczająca Avon AVN9561250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siatka ochronna 125-160mm zielona 25m zabezpieczająca Avon AVN9561250K AVN-956-1250K
- Wykonane z polimerów odpornych na substancje chemiczne
- Łatwe w użyciu przy produkcji i dystrybucji towarów
- Małe szpary.
- Wysoki poziom ochrony.
- 11 kolorów zakresu wymiaru.
- Testowane przez wiele lat.
Specyfikacja:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Avon |
| Kolor | Green |
| Zakres średnic | 125 - 160 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140018228 |
| eCl@ss Code | 20420200 |
| Długość całkowita | 25 m |
| Supplier Part No. | 9561250K |
| UNSPSC Code | 24141515 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Zakres średnic | 125 - 160mm |
| Długość | 25/Reel m; mm |
| Product Number | |
| Type | Reel |
SM.CK016,340,5ZLNE
Narzędzia Cromwell