Siatka ochronna 20-45mm 50m wysokoelastyczna różowa zabezpieczająca Avon AVN9562200K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siatka ochronna 20-45mm 50m wysokoelastyczna różowa zabezpieczająca Avon AVN9562200K AVN-956-2200K
- Łatwe w użyciu przy produkcji i dystrybucji towarów
- Małe szpary.
- Wysoki poziom ochrony.
- 11 kolorów zakresu wymiaru.
- Testowane przez wiele lat.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Avon |
| Kolor | Pink |
| Zakres średnic | 20 - 45 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140077065 |
| eCl@ss Code | 20420200 |
| Długość całk. | 50 m |
| Sup. Part No. | AVN-956-2200K |
| UNSPSC Code | 24141515 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Pink |
| Zakres średnic | 20 - 45mm |
| Długość | 50m/Hank m; mm |
| Product Number | |
| Type | Hank |