Siatka ochronna 25-60mm fioletowa 50m rękaw siatkowy Avon AVN9565500K AVN-956-5500K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siatka ochronna 25-60mm fioletowa 50m zabezpieczająca Avon AVN9565500K AVN-956-5500K
- wyjątkowa, efektywna i wydajna ochrona dla wszystkich rodzajów produktów
- idealna ochrona podczas produkcji i przechowywania
- do ochrony ceramiki, szkła i innych delikatnych komponentów
- zabezpieczenie powierzchni przed uderzeniami i uszkodzeniami
- ochrona elementów podczas transportu
- wysoka rozciągliwość
- wyjątkowa elastyczność i formowanie nieregularnych kształtów
- dostarczane nawinięte w kartonach
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Avon |
| Kolor | fioletowy |
| Zakres średnic | 25-60mm |
| EAN13 Barcode | 5036140077140 |
| eCl@ss Code | 20420200 |
| Długość całkowita | 50m |
| Supplier Part No. | 9565500K |
| UNSPSC Code | 24141515 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Fiolet |
| Zakres średnic | 25-60mm |
| Długość | 50m |
| Model, kod produktu | 8303062-40-4 |