Siatka ochronna 26-40mm pomarańczowa 25m zabezpieczająca Avon AVN9560260K MTM
dostępny
Cena regularna:
54,13 €
Cena regularna:
44,01 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siatka ochronna 26-40mm pomarańczowa 25m zabezpieczająca Avon AVN9560260K AVN-956-0260K
- Wykonane z polimerów odpornych na substancje chemiczne
- Łatwe w użyciu przy produkcji i dystrybucji towarów
- Małe szpary.
- Wysoki poziom ochrony.
- 11 kolorów zakresu wymiaru.
- Testowane przez wiele lat.
Specyfikacja:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Avon |
| Kolor | Orange |
| Zakres średnic | 26 - 40 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140018167 |
| eCl@ss Code | 20420200 |
| Długość całkowita | 25 m |
| Supplier Part No. | 9560260K |
| UNSPSC Code | 24141515 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Orange |
| Zakres średnic | 26 - 40mm |
| Długość | 25/Reel m; mm |
| Product Number | |
| Type | Reel |