Siatka ochronna 40-80mm 50m wysokoelastyczna fioletowa zabezpieczająca Avon AVN9562400K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siatka ochronna 40-80mm 50m wysokoelastyczna fioletowa Avon AVN9562400K AVN-956-2400K
- Wykonane z polimerów odpornych na substancje chemiczne
- Małe szpary.
- Wysoki poziom ochrony.
- 11 kolorów zakresu wymiaru.
- Testowane przez wiele lat.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | Purple |
| Zakres średnic | 40 - 80 mm |
| EAN13 | 5036140077072 |
| ecl@ss | 20420200 |
| Długość całkowita | 50 m |
| Oznaczenie | AVN-956-2400K |
| UNSPSC | 24141515 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Purple |
| Zakres średnic | 40 - 80mm |
| Długość | 50m/Reel m metremm |
| Numer produktu | |
| Type | Reel |