Siatka ochronna 50-65mm biała 25m zabezpieczająca Avon AVN9560500K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siatka ochronna 50-65mm biała 25m zabezpieczająca Avon AVN9560500K AVN-956-0500K
- Wykonane z polimerów odpornych na substancje chemiczne
- Małe szpary.
- Wysoki poziom ochrony.
- 11 kolorów zakresu wymiaru.
- Testowane przez wiele lat.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | White |
| Zakres średnic | 50 - 65 mm |
| EAN13 | 5036140018181 |
| ecl@ss | 20420200 |
| Długość całkowita | 25 m |
| Oznaczenie | AVN-956-0500K |
| UNSPSC | 24141515 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Zakres średnic | 50 - 65mm |
| Długość | 25 m metremm |
| Numer produktu | |
| Type | Reel |