Pilnikarka kątowa FDG115 115 Kobe KBE2702242K KBE-270-2242K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnikarka kątowa FDG115 115 Kobe KBE2702242K KBE-270-2242K
- Model: FDG115
- Zmienna prędkość obrotowa
- Kąt: 115 stopni
- Moc: 0,3 hp; 220W
- Swobodna prędkość: 22000 obr/min
- Rozmiar tulejki: 6mm
- Gwint wlotu pow.: 1/4" NPT
- Średnica węża: 3/8" (10mm)
- Ciśnienie powietrza: 90psi; 6,2 bar
- Zużycie powietrza: 4cfm
- Poziom hałasu: 90dBA
- Siła dźwięku: 97dBA
- Wibracje: 1,05 m/s2
- Długość całkowita: 195mm
- Waga: 524g
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Green Line |
| EAN13 Barcode | 5036140015258 |
| eCl@ss Code | 21060900 |
| Głębokość całk. | 50 |
| Długość całkowita | 240 |
| Waga całkowita z opak. | 795g |
| Szerokość całk. | 140 |
| Supplier Part No. | 2702242K |
| UNSPSC Code | 27131511 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość całkowita | 78mm |
| Długość całkowita | 194mm |
| Szerokość całk. | 39mm |